Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

zsnapa 

Bezpečnou cestou - dopravní výchova

6 fotek 25.5.2012 - zobrazení
V pátek 4.5. uspořádala naše školní družina zábavné, ale i poučné odpoledne s dopravní výchovou pod názvem "Bezpečnou cestou". Tento den nám počasí opravdu nepřálo a museli jsme přesunout veškerou činnost z nádvoří školy do prostor družiny a školních chodeb. Na nadšení nám to ovšem opravdu nic neubralo.
Na prvním stanovišti ožila chodba u třetích tříd, kde si naši žáci zajezdili na koloběžkách. Nešlo ovšem o žádnou zběsilou jízdu, ale o spořádaný přesun podle dopravních značek a semaforů. Na dalším stanovišti pak při malém testíku předvedli své znalosti ze silničního provozu. Při plnění dalších úkolů si soutěžící připomenuli správné vybavení jízdního kola a ukázali znalost dopravních značek, k nimž přiřazovali jejich správné názvy. Na závěr pak kreslili oblíbené a zajímavé dopravní prostředky.
Odměnou za splnění všech úkolů bylo získání průkazu ,,CHODCE A CYKLISTY" a také malé sladkosti. Doufáme, že se žáci nejen dobře bavili a strávili smysluplné odpoledne, ale že jsme také přispěli k jejich bezpečnosti v dopravním provozu. (Vlasta Geherová, vychovatelka)
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron