Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

zsnapa 

Bezpečnou cestou - dopravní výchova

6 fotek 25.5.2012 - zobrazení
V pátek 4.5. uspořádala naše školní družina zábavné, ale i poučné odpoledne s dopravní výchovou pod názvem "Bezpečnou cestou". Tento den nám počasí opravdu nepřálo a museli jsme přesunout veškerou činnost z nádvoří školy do prostor družiny a školních chodeb. Na nadšení nám to ovšem opravdu nic neubralo.
Na prvním stanovišti ožila chodba u třetích tříd, kde si naši žáci zajezdili na koloběžkách. Nešlo ovšem o žádnou zběsilou jízdu, ale o spořádaný přesun podle dopravních značek a semaforů. Na dalším stanovišti pak při malém testíku předvedli své znalosti ze silničního provozu. Při plnění dalších úkolů si soutěžící připomenuli správné vybavení jízdního kola a ukázali znalost dopravních značek, k nimž přiřazovali jejich správné názvy. Na závěr pak kreslili oblíbené a zajímavé dopravní prostředky.
Odměnou za splnění všech úkolů bylo získání průkazu ,,CHODCE A CYKLISTY" a také malé sladkosti. Doufáme, že se žáci nejen dobře bavili a strávili smysluplné odpoledne, ale že jsme také přispěli k jejich bezpečnosti v dopravním provozu. (Vlasta Geherová, vychovatelka)

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.